Školní soutěž "Řád zdravé vařečky"

U příležitosti Dnu rodiny, jsme si pro děti a rodiče přichystali výzvu v podobě soutěže o Řád zdravé vařečky. Každá třída měla za úkol vytvořit nejoriginálnější a nejchutnější zdravý pokrm. Stejný úkol měli i doma děti společně s rodiči. Všechny pokrmy byly na místě očíslovány a doplněny o recept. Všichni návštěvníci akce měli možnost pokrmy ochutnat a následně jim udělit hlas. Hlasy pak byly sečteny a autoři nejlepších pokrmů získali odměnu a hlavně Řád zdravé vařečky. Umístit se podařilo také dětem ze školky, třída Broučků obdržela krásné 2. místo za jejich pokrm - Šneci z tortily.

Když maminky s dětmi ochutnávaly a hodnotily pokrmy, ani tatínci nezaháleli. Ti se chopili sekaček, rýčů a nůžek a společnými silami, zasadili před školkou ovocné stromy a keře. Dále také připravili prostory před budovou školy, aby zde mohly být nainstalovány záhony a výukové tabule. A jak to celé dopadlo? To se dozvíte v září :-)

Školní soutěž "Řád zdravé vařečky" 1Školní soutěž "Řád zdravé vařečky" 1Školní soutěž "Řád zdravé vařečky" 1