Sklízíme jablíčka

27. 9. 2021
Lesní klub Na Pasece

Už od jara se těšíme na sklizeň jablíček z naší zahrady. Ty jablíčka, které jsme hned nesnědli jsme nachystali na sušení. Děti se při sklizni učí všelijaké dovednosti, jako je krájení a loupání. Práce s nožem i kráječem pod dohledem pedagogů naučí děti tzv. bezpečnému riziku. Riziková situace v přirozeném prostředí přináší dětem sebepoznámí, přirozené posouvání hranic, překonávání výzev a především zjištění, že svět rizika obnáší a je třeba se s nimi umět vyrovnat. Zdánlivě obyčejná sklizeň jablíček je tak pro naše děti jejich cestou k samostatnosti, na které je rádi doprovázíme. 

Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1Sklízíme jablíčka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací