Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem

16. 11. 2023

Myslíme na přírodu a to hlavně v případě úklidu. Používáme ve školce prostředky šetrné a ekologicky nezávadné. Jako odměnou nám je nejen dobrý pocit, ale krásná a voňavá školka. Využití je obrovské nejen při úklidu, hygieně, ale i v kuchyni. Využíváme zároveň prací prášek, aviváž, aktivní pěnu pro čištění matrací, leštidlo do myčky, tablety i sůl do myčky, osvěžovač vzduchu, mýdla, jar, univerzální čistič, vůně do vysavače a mnoho dalšího.

Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1Šetrně k přírodě, ale s vůní a úsměvem  1