ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ

28. 10. 2020
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

Malí zahradníci z třídy MONTESSORI II. sklidili úrodu ze zeleninového záhonku. Vykopávali brambory, tahali červenou řepu a mrkev. Sbírali jablka a šípky.  

Poté se ze zahradníčků stali kuchaříci. Šípky nasušili na čaj. Z brambor uvařených ve slupce „na loupačku“ připravili bramborový salát. Vyzkoušeli si i strouhání mrkve a jablka na salátek. Také si pochutnali na šťávě z červené řepy, jablek a mrkve a ochutnali řepové chipsy.

ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1ŠEL ZAHRADNÍK DO ZAHRADY V MŠ MÁNESOVA  KROMĚŘÍŽ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací