Scuk funguje

Stali jsme se výdejnou Scuku! Abychom byli schopni zajistit do školní jídelny farmářské produkty, spojili jsme se s projektem Scuk a zároveň jsme otevřeli možnost nákupů i místním obyvatelům. Už proběhlo několik nákupních týdnů a projekt se setkává s úspěchem. Doufáme, že ještě poroste.

Do školní jídelny postupně začleňujeme jednotlivé produkty (farmářská zelenina, ovoce, tvaroh, paštiky, marmelády, suché plody…) a využíváme je ve stávajícím jídelníčku. Postupně objevujeme nové produkty a dodavatele, jichž je v nabídce Scuku několik stovek. Zatím se soustředíme především na obměnu u svačinek a postupem času plánujeme začlenit do jídelníčku ještě více farmářských potravin.

Pokud si chcete vyzvedávat farmářské potraviny v naší škole na Školní 80 v Radosticích, připojte se k naší nákupní skupině na www.scuk.cz/radostice .