S prarodiči na zahradě Fazole

13. 5. 2019
RC Fazole, z.s.

U přípravy nového jezírka, kam budou moct chodit pít ptáci a všichni obyvatelé okolí, se sdružili prarodiče a pustili se do kopání opravdu s vervou. Děti museli sestavit nový vozík, aby stíhaly odvážet všechnu hlínu. Hned vedle jsme sestavili a umístili kurník a nyní budeme shánět první obyvatelky.
Již tradičně se stihlo několik jarních radostných úkolů: Sazenice zasázeny, semínka zaseta, keříky umístěny.

Na odpoledne připravila Lenka Pokorná, maminka, lektorka a koordinátorka programu Skutečně zdravé školy pro naše účastníky tyto lákavé dobroty - veganský makový koláč, který překvapil svou výtečnou chutí všechny účastníky akce. Dále to byl žitno-špaldový chléb se 3 variantami cizrnové pomazánky a bulgurový salát se zeleninou, naklíčeným fazolem mungo a dýňovým semínkem. Vše v BIO kvalitě! Jak je u Lenky již známo :-) Nechyběla ani čerstvá zelenina, které ve Fazolce není nikdy dost! :-)

Počasí nebylo slunečné, ale jsme rádi, že jsou zahrádky vlhké a sazenice mají čas a vláhu na zakořenění. Velmi nás potěšila účast rodičů i prarodičů a jejich zapojení. Děkujeme všem, kteří přispěli ke krásnému odpoledni a naší školní zahradě.

S prarodiči na zahradě Fazole 1S prarodiči na zahradě Fazole 1S prarodiči na zahradě Fazole 1S prarodiči na zahradě Fazole 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací