"S námořníky k moři do Chorvatska"

K létu patří dovolená, prázdniny, moře a samozřejmě koupání. Ve třídě Medvědů jsme propojili metodu NTC learning se Skutečně zdravou školou. Vše probíhalo v centrech aktivit, děti vnímaly hlavně smysly a prožitkem. Čtrnáct dní jsme probírali stát Chorvatsko, ochutnali jsme typicky Chorvatské jídlo, hádali jsme co nám připomíná jejich vlajka, jak to vypadá v moři, s jakými živočichy se můžeme setkat. Poslouchali jsme zvuk mořských vln z mušlí a také jsme se koupali v bazénku, což se dětem velmi líbilo. Už teď se někteří těší se svými rodinami k moři na dovolenou.

"S námořníky k moři do Chorvatska" 1"S námořníky k moři do Chorvatska" 1"S námořníky k moři do Chorvatska" 1"S námořníky k moři do Chorvatska" 1"S námořníky k moři do Chorvatska" 1