S Ekoškolkou začínáme analyzovat téma JÍDLO

1. 3. 2018

Na analýzu máme vyčleněné cca 2 měsíce, poté třídy zpracují prezentace formou posterů, kde seznámí všechny s výsledky jejich pátrání a zjišťování. Pak se sejde ekotým a vytvoří plán činnosti. V něm budou pojmenovány pozitiva i negativa, která ve vztahu k jídlu v naší školce objevíme. No a ta negativa samozřejmě zkusíme otočit na plusy☺. Určitě Vás budeme informovat, protože i SZŠ má nyní výzvu Miluji jídlo - neplýtvám, ke které se připojujeme alespoň symbolicky právě při analýze ekoškolky, a plýtváním jídla se budeme zabývat.

S Ekoškolkou začínáme analyzovat téma JÍDLO 1S Ekoškolkou začínáme analyzovat téma JÍDLO 1S Ekoškolkou začínáme analyzovat téma JÍDLO 1S Ekoškolkou začínáme analyzovat téma JÍDLO 1