Rozsvícení stromečku a vánoční jarmark

Dne 7.12.2023 jsme slavnostně rozsvítili vánoční strom na zahradě MŠ.

Atmosféra byla vánoční. Za zvuku koled si děti na stromeček pověsily ozdoby, které si sami vyrobily.

Naše skvělá paní kuchařka nám k pohoštění připravila plno zdravých dobrot, jako například ořechové šneky, zeleninové tyčinky s domácím kečupem a na ochutnávku sýry a mléko z regionálních farem. Samozřejmě nechyběl ani dětský punč.

Součástí celé akce byl i vánoční jarmark, kde za přispění rodičů bylo možné zakoupit krásné vánoční dekorace, ale i sladké pochoutky. Díky výtěžku z prodeje budeme moct pořídit didaktické pomůcky či jiné zajímavé věci pro děti.

Na závěr jsme si s dětmi zazpívali koledy a rozsvítili nejen stromeček, ale i dětské oči, které netrpělivě čekají na to, až přiletí Ježíšek.

Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se zúčastnili a společně s námi navodili příjemnou vánoční náladu.

Rozsvícení stromečku a vánoční  jarmark 1Rozsvícení stromečku a vánoční  jarmark 1Rozsvícení stromečku a vánoční  jarmark 1Rozsvícení stromečku a vánoční  jarmark 1