Rozšiřujeme zahrádku

S pracemi na školním pozemku nezahálíme! Neztrácíme čas a děláme si ji stále útulnější. V tomto týdnu jsme vypleli část vedle tří keřů rybízů, což byla docela náročná práce, protože půda byla dost tvrdá, ale podařilo se. Žákům motyka v ruce nebyla cizí. Vše nepotřebné odnosili do kompostru. Následně jsme vysadili nové keříky malin, která dozrávají na podzim. Těšíme se, že v dalším školním roce vzrostou a pochutnáme si na nich. Současně se staráme o vyvýšené záhony. Třídili jsme ředkvičky, aby měly více místa a zasadili podzimní pórky, pažitku a petrželku. Všichni žáci zaslouží velkou pochvalu!

Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1Rozšiřujeme zahrádku 1