Rozloučení s předškoláky

Dnes nastal velice důležitý den pro naše předškoláky. Udělali jsme si společné setkání s rodiči, prarodiči i kamarády. Sluníčko nám sice moc nesvítilo, ale my jsme si společně zazpívali, zatancovali a nakonec jsme pasovali předškoláky na školáky. Děti dostaly tričko s logem své třídy a drobné dárečky. Po celé slávě na děti čekalo občerstvení od paní kuchařky a to v podobě ovocných špízů. Aby nikdo neměl žízeň, tak jsme všem nabídli vodu s melounem, okurkou nebo s mátou. Každý si přišel na své a dnešní den jsme si společně náramně užili. Budoucím školákům přejeme hodně úspěchů ve škole.