Řeřichová svačinka - mňam!

Vypěstovat řeřichu není jen tak, ale děti se tohoto úkolu zhostily na výbornou. Zkusily si, jaké je to zasít semínka řeřichy do vaty i do hlíny. Děti důsledně dohlížely na pravidelné zalévání semínek, aby vlhkost půdy byla tak akorát, jedině tak mají semínka ideální podmínky ke svému růstu. Misky se semínky jsme dali k oknu a čekali, co se bude dít. Po pár dnech jsme se všichni radovali z prvních výsledků našeho pěstitelství. Děti velmi zaujalo, jak rychle dokáží semínky řeřichy vyklíčit. Na chlebíku posypaným řeřichou jsme si moc pochutnali a teď už se nachlazení nebojíme :-)

Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1Řeřichová svačinka - mňam! 1