"Řepování"

21. 10. 2021
MŠ Mozaika Pardubice, nábřeží Závodu míru 1961, 530 02 Pardubice

"Řepování"

ve školce si užily děti z MŠ Mozaika na Závodu Míru v Pardubicích.

Hravé a soutěživé odpoledne bylo zakončením podzimního bloku, ve kterém se  děti seznamovaly nebo si upevňovaly své znalosti o pěstování, sklizni a využití zeleniny a ovoce. Na vyzdobené zahradě si mohli všichni prohlédnout výrobky dětí a dozvědět se "řepové" zajímavosti.

Pro každého malého i většího soutěžícího byla připravena ochutnávka dobrot z řepy - na některých se podílely i samy děti- a sladká odměna nakonec.

"Řepování" 1"Řepování" 1"Řepování" 1