Radost pro paní kuchařku

18. 12. 2023

U nás ve školce máme velké štěstí, že máme naši skvělou paní kuchařku Evičku. V jídelně máme vyvěšený krásný adventní kalendář Skutečně zdravé školy. S radostí jsme splnili úkol daného dne. Ten zněl jasně "Radost pro paní kuchařku" . S dětmi jsme napsali dlouhý seznam oblíbených jídel  a zanesli s dětmi do kuchyně paní kuchařce. Se seznamem jsme samozřejmě donesli i obrovské poděkování  . Opět jsme se s dětmi přesvědčili, jak málo stačí k lidské radosti, jak jsou kouzelná slovíčka jako ,děkujeme, mocná. Jak jsme to zjistili? Úplně jednoduše. Upřímné a srdečné poděkování  vykouzlilo paní kuchařce na rtech  úsměv a možná i slzičku do oka:-) A já jsem hned v ten den měla  k obědu svůj oblíbený salát z červené řepy a v pátek nás paní kuchařka překvapila výbornou zahřívací luštěninovou polévkou.  A jak už to u nás ve školce bývá, ozývalo se škrabání hrnce. U nás tento zvuk znamená jediné a to, že se všechno snědlo! A to je pro naši paní kuchařku největší medaile! Předvánoční čas je hold plný kouzel a my se už s dětmi těšíme na další splněná přání z našeho jídelníčku :-)  Tímto přejeme všem krásné a voňavé Vánoce :-)

Radost pro paní kuchařku 1Radost pro paní kuchařku 1Radost pro paní kuchařku 1Radost pro paní kuchařku 1