Ř jako řeřicha

Říká se, že řeřicha je nejzdravější zeleninou na světě. Pokud údajně sníte 100 gramů řeřichy denně, zajistíte si tak přes 10%  dávky sedmnácti životně důležitých látek.

Ještě než nám kvůli pandemii zavřeli školku, stihli jsme si s dětmi řeřichu zasít. Vypěstovat řeřichu není nikterak náročné a přesvědčily se o tom i naše děti. Přichystaly si hlínu do truhlíků a zasely semínka. Pak už jen zalévaly a s nadšením sledovaly, jak jim řeřicha den ode dne roste před očima. A za pár dnů byla na světě.  Pak už jim jen paní kuchařka připravila tvarohovou pomazánku a děti s radostí zdravou svačinku uvítaly.

Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1Ř jako řeřicha 1