pyramida Evička

17. 5. 2022

NAŠE EVIČKA aneb POTRAVINOVÁ PYRAMIDA SKLADBY JÍDELNÍČKU Když se spojí dvě Evičky vznikají zřejmě originální a smysluplné věci. Děti již první den (dnes) poznávají jednotlivá patra: 1. Lokální ovoce a zelenina 2. Bílkoviny 3. Sacharidy 4. Tuky Je skvělé dělat věci s jasným cílem a učit děti dokonale a hravě nenásilnou formou hry. Zpracování surovin je jasné a rozpoznatelné. To je pro děti i pro nás velmi důležitý faktor. Je barevné a hravé, takže co více si přát. Díky spojením této oboustranné myšlenkové vlně a doladěním detailů, děti procvičují samozřejmě myšlení, řeč i slovní zásobu. Ale hlavně tato pomůcka je interaktivní pro zdokonalování jemné motoriky. Věřte, že dnes byla Evička bez “ozdob” již několikrát.

pyramida Evička 1pyramida Evička 1pyramida Evička 1pyramida Evička 1