Přírodní zahrada

Proběhlo dokončení úprav naší zahrady, kterou využívá převážně školní družina, ale také některé zájmové útvary. Projekt Zelené hřiště je financován z dotace Státního fondu životního prostředí České republiky Ministerstva životního prostředí s podílem města Česká Kamenice. Na hřišti byly vybudovány nové herní prvky, zastíněné pískoviště, osazeny výukové tabule. Za pomoci dětí školní družiny proběhla výsadba nových stromů a keřů. Vznikla také tzv. Zelená učebna, která bude sloužit pro environmentální výchovu.