Příprava svačinky Granola

19. 1. 2021
MŠ Palováček s.r.o.

Téma ptáčci v zimě inspirovalo naše nejstarší děti Zvídálky k přípravě zdravé svačinky Granola. Ptáčkům chystáme zrníčka často, tak proč nepřipravit právě z jiných semínek něco dobrého a zdravého pro děti? Všichni se ohromně bavili, vyzkoušeli jsme novou troubu a výsledek? Ten byl vynikající! Ještě teď se nám sbíhají sliny.

Příprava svačinky Granola 1Příprava svačinky Granola 1Příprava svačinky Granola 1Příprava svačinky Granola 1Příprava svačinky Granola 1Příprava svačinky Granola 1Příprava svačinky Granola 1