Příprava na farmářský trh

16. 11. 2021

Blíží se podzimní Zavírání zahrady v naší mateřince. Jako program jsme si připravili pro rodiče farmářský trh, kde budeme nabízet produkty, které připravovaly děti s paní učitelkami ve třídách, ale i co připravovali rodiče ze svých zahrádek. K nabídce bude čas ze šalvěje a meduňky, domácí kysané zelí, domácí granola z ovesných vloček a oříšků, ovesné koláčky s medem od našich nejmenších, řepový sirup a řepové muffiny.... Dále mohou rodiče navštivit bazárek oblečení nebo zkusit doprovodné programy pro děti. Moc se na zítřek těšíme.