Převzetí bronzového certifikátu

Dne 23.6.2023 předala manažerka programu Ing. Karolína Kallmünzerová bronzový certifikát Mateřské škole Motýlek v prostorách Magistrátu města Ústí nad Labem, zřizovatele školky. Právě naše Mateřská škola Motýlek se stala první ústeckou školou, která bronzový certifikát získala.
V úvodu slavnostního předání certifikátu přivítal zastoupení z kolektivu MŠ Motýlek a manažerku Ing. Karolínu Kallmünzerovovou náměstek primátora Ing. Bohumil Ježek a poděkoval kolektivu mateřské školy za jejich práci a reprezentaci města Ústí nad Labem. Zároveň popřál mnoho zdaru při postupu k získání certifikátu stříbrného.

Ředitelka MŠ Motýlek Mgr. Jarmila Nováková Hořejší vyjádřila, že "celý tým velmi těší, že se zřizovatel zajímá o výsledky ve vzdělávání, což je pro kolektiv velkou motivací do další práce. Ostatně jednou z nejdůležitějších činností v naší pedagogické práci pro podporu rozvoje dětí je motivovat a oceňovat jejich výsledky a úspěchy. Podobně ocenění a podporu motivace cítíme i my dospěláci".

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali na cestě k získání certifikátu a to především rodičům našich dětí a pak také hlavně vedení Skutečně zdravé školy Mgr. Tomáši Václavíkovi a  Ing. Karolíně Kallmünzerové, kteří byli pro nás po celou dobu plnění programu oporou.

Tým mateřské školy připravil k převzetí certifikátu malou inspiraci zdravého občerstvení.