"Překvapení pro nejmenší"

17. 9. 2021
Mateřská škola "Beruška"

Děti ze třídy Motýlků na zahradě zavítaly k našim záhonkům, kde krásně rostou dýně a cukety. Velikých listů se trochu bály, ale překvapení pod nimi uvítaly s nadšením a překvapením. Cukety a dýně děti odnesly do školní kuchyně k další úpravě. Snažíme se naše nejmenší děti seznamovat s péčí o záhonky a vychovávat si tak další pomocníky pro pěstování zeleniny a bylinek pro paní kuchařky.

"Překvapení pro nejmenší" 1"Překvapení pro nejmenší" 1"Překvapení pro nejmenší" 1