Předání bronzového certifikátu MŠ Záhumenní

22. 2. 2019

V pátek 22. února převzala paní kuchařka za zvuků fanfár a bouřlivého potlesku bronzový certifikát Skutečně zdravé školy.

Ten byl předán v rámci karnevalu Ten umí to a ten zas tohle. Školkou se proháněli policisté, lékaři, kuchařky, opraváři, tanečnice, hasiči, z řad rodičů přišli lékaři a ošetřovatelé, řeznice, potápěčka nebo voják. Děti si připravily krátké vystoupení a potom už se jen soutěžilo a hlavně tancovalo. A také došlo k předání stříbrného certifikátu a ocenění práce paní učitelek i paní kuchařek.

Pro rodiče byla připravena ochutnávka zdravých pomazánek a salátů, o kterou se postaraly paní kuchařky.

A že byly opravdu vynikající a všichni si pochutnali.

Děti v MŠ Záhumenní mají totiž opravdu rády pomazánky všech barev a chutí, které pro ně paní kuchařky připraví a čerstvá zelenina je pro ně také samozřejmostí.