Přátelské setkání na ZŠ Oskol Kroměříž

17. 2. 2020
Základní škola Oskol Kroměříž

Naši bývalí zaměstnanci nás potěšili svým zájmem o dění ve škole. 

V pátek 6. února se dveře ZŠ Oskol otevřely pro naše bývalé zaměstnance všech profesí, které ve škole působí. Setkání s našimi bývalými kolegy je vždy příjemné, a proto je radost se na ně připravovat.

V rozhovoru s vedením školy se otevřely otázky týkající se celoškolních projektů.  Protože mezi přítomnými byly také bývalé paní kuchařky a vedoucí školní jídelny, velmi živě se zajímaly o projekt Skutečně zdravá škola. Mluvčí školního parlamentu jim představil žákovskou Ministryni zdraví a stravování, která má v rámci parlamentu tuto otázku na starosti. Naše hosty pak seznámil nejen s tím, co už jsme v projektu dosáhli, ale i s našimi cíli do budoucna.  Byli jsme mile překvapeni informovaností našich bývalých učitelů a zaměstnanců a také jejich stálým zájmem o dění ve škole.

Šikovné a velmi samostatné žákyně sedmého a osmého ročníku připravily pro hosty nejen pestré, ale také zdravé občerstvení, které jim samy servírovaly v naší provizorní kavárně ve sborovně.

Návštěva našich bývalých zaměstnanců je pro nás vždy milým a inspirujícím zážitkem, a proto již teď přemýšlíme nad programem příštího setkání, do kterého bychom rádi zakomponovali i bližší seznámení s projektem Skutečně zdravá škola.

Děkujeme všem našim milým hostům za příjemně strávené chvíle v jejich společnosti a přejeme jim hodně zdraví a energie do dalších let.

Mgr. Hana Ginterová - ředitelka školy

Přátelské setkání na ZŠ Oskol Kroměříž 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací