Praktický vzdělávací seminář pro rodiče

1. 6. 2017
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Ve čtvrtek 18. května 2017 se v jídelně naší školy konal praktický vzdělávací seminář pro rodiče o tom, jak připravovat dětem zdravé a chutné svačiny do školy. Všichni účastníci obdrželi manuál s recepty zajímavých a zdravých svačin. Také ukázka vhodných svačinových krabiček byla přínosná. Nejlepší ale byla poslední část, kdy mohli všichni ochutnat některé netradiční, chuťově i vzhledově atraktivní možnosti školní svačinky. Děkuji tímto lektorce Mgr. Andree Hruškové za příjemně strávené odpoledne.

Marie Kamanová

vedoucí školní jídelny