Praktický vzdělávací seminář pro rodiče

1. 6. 2017
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Ve čtvrtek 18. května 2017 se v jídelně naší školy konal praktický vzdělávací seminář pro rodiče o tom, jak připravovat dětem zdravé a chutné svačiny do školy. Všichni účastníci obdrželi manuál s recepty zajímavých a zdravých svačin. Také ukázka vhodných svačinových krabiček byla přínosná. Nejlepší ale byla poslední část, kdy mohli všichni ochutnat některé netradiční, chuťově i vzhledově atraktivní možnosti školní svačinky. Děkuji tímto lektorce Mgr. Andree Hruškové za příjemně strávené odpoledne.

Marie Kamanová

vedoucí školní jídelny

Praktický vzdělávací seminář pro rodiče  1Praktický vzdělávací seminář pro rodiče  1Praktický vzdělávací seminář pro rodiče  1Praktický vzdělávací seminář pro rodiče  1Praktický vzdělávací seminář pro rodiče  1Praktický vzdělávací seminář pro rodiče  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací