Popletený nákup

12. 2. 2021

V rámci našeho tématu o zdravé výživě nás dneska přišla navštívit  teta Žanetka (vedoucí školní jídelny) a moc nás prosila, jestli bychom ji nepomohli roztřídit popletený nákup do školní jídeny....Děti třídily potraviny, ze kterých nám mohou paní kuchařky vařit v naší Zdravé školce a které potraviny u nás ve školce nechceme a musíme vrátit panu řidiči. Dětem se třídění dařilo moc dobře, dokonce i ochutnávaly některé potraviny, ze kterých paní kuchařky budou připravovat dnešní svačinku - slunečnicová semínka, sušené nedoslazované bio banány nebo třeba datle.

Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1Popletený nákup 1