Pojď si hrát

25. 10. 2021
Mateřská škola, Kroměříž, Spáčilova 3239, příspěvková organizace

Pojď si hrát

v měsíci říjnu jsme se v jednotlivých třídách věnovali ovoci a zelenině. Zaměřili jsme se na jeho pěstování, sklizeň i použití.

Aby se těchto témat mohly dotknout děti společně s rodiči, proměnila jsem informační nástěnku SZS v koridoru MŠ v hravou tabuli plnou úkolů a inspirací i na domácí tvoření. Děti si tak mohly poskládat květák z několika částí, spočítat jablíčka nebo s rodiči vyluštit několik hádanek. Do jednotlivých úkolů se děti i s doprovodeem zapojovaly pravidelně a rádi :-)