PODZIMNÍ ZAHRADNÍ SLAVNOST

1. 11. 2021
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

Na školní zahradě jsme připravili setkání s dětmi a jejich rodinami. Kdo chtěl, mohl donést něco dobrého z jablíček ke kávě a meduňkovému čaji. Sešly se muffiny, hraběcí koláč, sušenky, sušená jablka a také i mošt. Nechybělo ani oblíbené opékání u táboráku.

Pro rodiče jsme nachystali ochutnávku pomazánek ze školní kuchyně. Mohli si nabídnout jednohubky se sójovou a tuňákovou. Také jsme uspořádali minijarmark, kde byly k zakoupení za dobrovolný příspěvek výrobky od dětí. S dětmi jsme upekli bio sušenky, navážili do sáčků bylinkovou sůl z námi vypěstovaných bylinek a namíchali jsme bylinkové směsi − meduňka a heřmánek − čaj „pro dobrý spánek“, − máta a měsíček − čaj „pro klidné bříško“.