Podzimní farmářský trh v Dětenicích

16. 10. 2018

Stává se již pomalu tradicí, ale stále se na něj moc těšíme a znovu objevujeme nové a nové věci, které jdou k pořádání trhu vložit. Letos se povedla nejen bohatá tombola, kde jste mohli vyhrát kohouta, králíka, andulku, ale i koňský hnůj. Očekávání splnilo i promítání videa v sokolovně, kdy jsme představili projekt Skutečně zdravé školy a ukázali veřejnosti, co všechno s dětmi v rámci projektu podnikáme. Díky tomu teď těžíme z velké podpory rodičů, kteří ve SWOT analýze školy dali zdravou stravu na 1. místo. Na fotografiích pak můžete vidět, krásné výrobky, které děti sami tvořily. Např. jablečný mošt a přesnídávku, bylinkové sáčky ze školní zahrádky, svíčky z včelího vosku, sáčky na svačiny z bavlny, voskové ubrousky, věnečky z kaštanů, statici atd.

Moc díky SZŠ na vedení a krásně zpracovanou metodiku.