Plody naší zahrádky

Za pomoci zřizovatele se podařilo v dubnu postavit čtyři vysoké záhony, dovézt kompost a čekat na příhodné podmínky. S návratem předškolních dětí školka i zahrada ožila a začala se vysévat semínka – řeřicha, hrášek, ředkvička, petrželka, mrkev a červená řepa. Děti se zapojily nejen do setí, ale pak i do pletí, okopávání a zalévání vzešlých rostlinek. Postupně vysely i další plodiny a vysázely jahody, které zobají ještě nyní. Doma pak sklízejí rajčata, která si předpěstovaly za oknem ve třídě. A na záhoncích stále dozrávají dýně, rostou zde i super obří červené řepy, máme velkou úrodu kopru, ještě jsou i rajčata a papriky, cuketky a něco petržele. Zdravou zeleninku z naší zahrádky si dopřáváme každý den ke svačince, mňam.

Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1Plody naší zahrádky 1