Plody naší školní zahrady

Po návratu z prázdnin nás překvapilo, kolik dobrot můžeme najít na naší školní zahradě. Nejen, že naše záhony byly plné slaďoučkých rajčátek, ale i ovocné stromy, které jsou součástí zahrady již po mnoho let, nám letos přpravily bohatou úrodu. Všichni jsme se pustili do sklízení ovoce - děti sbíraly to, co popadalo na zem a paní učitelky česaly přímo ze stromů. Samozřejmě jsme nezapomněli ovoce pořádně umýt a pak už jsme si jen pochutnávali na rynglích i jablíčkách. A protože nám jablíček popadalo ze stromů tolik, že jsme je ani nedokázali všechna sníst, zásobovali jsme jimi i naši školní kuchyni, která je průběžně zpracovává.

Plody naší školní zahrady 1Plody naší školní zahrady 1Plody naší školní zahrady 1