Piknik na školní zahradě

Letos jsme si opět uspořádali piknik na naší školní zahradě. Odpoledne plné povídání, hraní a zdravého mlsání. Rodiče si mohli prohlédnout zahradu a zjistit, co je na ní nového, anebo jen tak odpočívat na dece a povídat si. Zároveň se mohli seznámit s programem Skutečně zdravá škola a s důvody, proč jsme se do tohoto programu zapojili. Nikdo si  nenechal ujít ochutnávku pomazánek od našich kuchařinek. Pochutnávali jsme si na brokolicové, dýňové a pomazánce z červené řepy. Nechyběla ani sladká tečka – Mrkvový dortík. Vše doplňoval velice důležitý pitný režim. Neplnila se jenom bříška, ale byla to také "pastva" pro oči. Naše kuchařinky to prostě umí .