Pečený čaj

Hurá, je tu podzim. Naše školní zahrada nás letos obdarovala spoustou výborného ovoce. A tak paní učitelka přišla se skvělým nápadem - vrhli jsme se do přípravy pečeného čaje. Krájeli jsme jablíčka, hrušky, vypeckovávali trnky, otrhávali bobulky hroznů.. to nás moc bavilo. Pak jsme to na plechu společně vše smíchali s bobulkami rakytníku a malinami a předali paní kuchařce, která takto připravené ovoce dala do trouby. Panečku, to byla vůůůně - přes celou školku! Když bylo hotovo, společně jsem si čajem připili a zahájili tak podzimní náladu. Byla to taková dobrota! Tohle musíme naučit i maminky doma.

Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1Pečený čaj 1