Pečení masopustních koláčků u veverek

Na pondělí 21.2.2022 jsme naplánovali pečení masopustních koláčků. A jak se povedly!!! Děti si pečení maximálně užívaly. Než jsme začali, paní učitelka důkladně očistila stoly a děti si pořádně umyly ruce mýdlem a nasadily slušivé zástěrky. Děti si při pečení vyzkoušely úplně vše ????míchání, válení kuliček, plnění tvarohem a povidly, zdobení rozinkami a mandlemi a samozřejmě ochutnávání ingrediencí.  Když bylo vše připravené, naše teta Dáša nám koláčky odnesla do trouby. Najednou nás ovanula příjemná vůně, která se valila celou školkou. Koláčky byly hotové.  Děti si moc pochutnaly a byly nadšené, co samy za malé pomoci paní učitelek dokázaly. Pečení jsme si moc užili a těšíme se na naše další společné tvoření.