Pečeme zdravé vánoční cukroví

18. 12. 2020

V naší mateřské škole jsme se připravovali na Vánoce. Letos jsme požádali rodiče o spolupráci při nákupu surovin na zdravé vánoční pečení „Pracny ze špaldové mouky“. Rodiče byli úžasní, suroviny donesli hned druhý den a dokonce vše podle receptu navážili. Děti už mohly jen ze všech surovin zpracovat těsto a nandat do formiček. Samozřejmě za přísných hygienických podmínek. Paní kuchařka nám cukroví upekla a vyklopila z formiček. Když cukroví vychladlo, tak ho děti ochutnaly a zbytek připravily do celofánových pytlíčků pro rodiče jako dárek od nás.

Pečeme zdravé vánoční cukroví  1Pečeme zdravé vánoční cukroví  1Pečeme zdravé vánoční cukroví  1Pečeme zdravé vánoční cukroví  1Pečeme zdravé vánoční cukroví  1Pečeme zdravé vánoční cukroví  1