Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark

22. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

V sobotu 1.12. se u nás v obci bude konat vánoční jarmark. A my bychom chtěli dát všem příchozím ochutnat zdravé sušenky z naší skutečně zdravé školy.  

Ve čtvrtek v hodině pracovních činností pekly děti sušenky v rámci příprav na sobotní vánoční jarmark. I my chceme připravit občerstvení pro všechny příchozí a protože jsme skutečně zdravá škola, tak jsme připravovali i skutečně zdravé sušenky z ovesných vloček, jablek a mrkve, slazené medem a banánem.

Ruce dětiček nosily, čistily, krájely, strouhaly, míchaly, hnětly, držely a vykrajovaly.

Nakonec sušenky i ochutnaly a byly výborné.

Těšíme se, jak je nabídneme na vánočním jarmarku a pochlubíme se tím, jak dobré občerstvení umíme připravit. 

Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací