Pečeme podle receptu od maminky

Děti v rámci vitamínového týdne donesly p.učitelkám plno ovoce a zeleniny a tak jsme se rozhodli pro vitamínovou buchtu. Mrkev byla v převaze, tak jsme poprosili maminky o jejich osvědčený recept a zkusili si společnými silami upéct buchtu podle jejich receptu. Děti mrkev okrájely, pomocí struhadla na jemno nastrouhaly a využili jsme hrníčků a sami si ingredience pomocí nich odměřily. Předali jsme paní kuchařce a vyčkávali! Buchta nevydržela dlouho na stole se po ní zaprášilo.

Maminky recept na buchtu:

◦ 4 ks vejce
◦ 1 hrnek olej plný