"Ovocné bonbónky"

18. 10. 2021
Mateřská škola "Beruška"

Pro přípravu našich bonbónků jsme použili mrkev a jablka. S pomocí dětí jsme nejprve ovoce a zeleninu odšťavnili (děti šťávu ochutnaly), ovocno-zeleninovou tekutinu jsme nalili do malého hrnce a pomalu přiváděli k varu. Než se tekutina začla vařit přidali jsme dvě lžičky agaru, rozmíchali a několik vteřin povařili. Uvařenou hmotu jsme nalili do formiček a nechali stuhnout. Za půl hodinky se daly bonbóny vyjmout z forem a děti mohly ochutnávat. Společně jsme byli překvapeni jak jednoduchým způsobem můžeme uspokojit sladké chutě dětí.

"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1"Ovocné bonbónky" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací