Ovocné a zeleninové saláty od dětí z naší školy

22. 2. 2019

V naší školní kuchyňce si děti připravily ovocné a zeleninové saláty. Vzhledem k zimnímu období jsme využili převážně citrusové plody, které v zimním období dozrávají a kořenovou zeleninu, která se sklízí na podzim. Pro pestrost a vyváženost jsme přidali i další druhy ovoce, ořechy, med a do zeleninových salátů další druhy zeleniny, kukuřici - kterou milujeme - a nezapomněli jsme ani na kvalitní rostlinný olej, díky němuž se vitamíny rozpustné v tucích vstřebávají. Nejenže jsme si pochutnali, ale doplnili jsme vitamíny a další tělu prospěšné látky a posílili tím odolnost proti - v současné době všudypřítomné - chřipce.

Ovocné a zeleninové saláty od dětí z naší školy 1Ovocné a zeleninové saláty od dětí z naší školy 1Ovocné a zeleninové saláty od dětí z naší školy 1