Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš

Celý týden byl ve znamení ovoce a zeleniny.

Děti se učily poznávat všechny druhy ovoce a zeleniny. Abychom do programu zapojili i rodiče, dostaly děti za úkol přinést do školy kousek svého oblíbeného ovoce. Jednotlivé druhy jsme pojmenovali a rozdělili na ovoce a zeleninu. Děti hádaly různé druhy podle hmatu, vůně a chuti. Udělaly si i výborné ovocné smoothie. I zeleninovo /ovocné smoothie se setkalo s nadšením a ochutnali i ti největší zarputilci.

Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1Ovoce a zelenina všude, kam se podíváš 1