Oslavy u Motýlků

Na třídě Motýlků slavíme svátky i narozeniny bez sladkostí již „nějaký ten pátek“. Děti s rodiči si zvykli nosit ovoce a zeleninu a vítají to – o tom svědčí i množství a druhy doneseného, mnohdy zajímavého exotického ovoce. Zpravidla je toho tolik, že nám vystačí i na více dní a děláme si z něj třeba i smoothie.

S krásným nápadem přišla naše provozní Evička – dětem z připraveného ovoce poskládá na tác obrázek, ne ledajaký, je to vždy „školková“ značka oslavence. Přestože si s námi Evička pro samý úklid nemá čas hrát či malovat, obdivujeme ji, že si našla způsob, jak se kreativně vyjádřit a založila u nás tak novou tradici! Tak schválně, jaké značky poznáváte?