Opravdu zdravá odměna za bloggera měsíce března

25. 5. 2016

V měsíci březnu jsme pilně bloggovali a za naši píli nás čekala opravdu zdravá odměna, která k nám dojela ve velkém balíku:) Jaké bylo nadšení dětí? Velké. Obdrželi jsme balíček dobrot od Vitalvibe - společnosti, která funguje v souladu s přírodou, co nejvíce a co nejdéle. Snaží se přírodu šetřit a naši planetu zatěžovat, co nejméně. Nabízí přírodní produkty, ale i další materiály, s kterými běžně pracují mají přírodní původ. Obdrželi jsme sušenou moruši, která dětem chutná nejvíce, kustovnici, kakaové boby a 4 druhy raw tyčinek. Pro děti ze školky nejsou tyto dobroty novinkou, běžně se u nás podává sušené bio ovoce, které je součástí misky na ranním kruhu nebo obilných kaší při svačinkách. Velkou odměnou bývají sladké rozinky a sušené nesmažené banány. Za dárek MOC děkujeme.

Olga Chlápková, paní hospodářka