Opět s dětmi pečeme

23. 2. 2020
Školička Kamarád Nové Veselí

Již tradičně věnujeme únor masopustu a řemeslům. Řemesla se totiž objevují právě v masopustních zvycích. Kominíci, židi, muzikanti, vojáci, medvědáři a řada dalších.

Tentokrát se děti staly pekaři, a vyzkoušely si cestu chleba, resp. žitných dalamánků namotaných na špejli. Všem moc chutnalo☺, a jako pekařům jim to šlo dobře od ruky.

Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1Opět s dětmi pečeme 1
Zpět na výpis