Online s farmářkou z farmy Agrofyto

25. 1. 2022

Moc milá paní Lída nám dnes popsala farmu a částí farmy nás provedla. Děti viděly ustájené koně, rozdělení ubikací pro malá telátka, větší telata a krávy, přišla se na nás dokonce podívat i domácí kočička. To vše jsme měli s komentářem a vysvětlením. Dozvěděli jsme se, že krávy mají v uších cedulky (ne cenovky jak to nazvaly děti ;)), na kterých mají napsáno své rodné číslo. Dokonce zde mají kravičku, jejíž mléko mohou i lidé s alergií na kravské mléko. Dětem se spojení online moc líbilo a měli zajímavé zvídavé otázky např.: Mají krávy neštovice? Jak se vyrábí sýr? Jak se rodí kravičky? Jak dlouhý je kravín?

Online s farmářkou z farmy Agrofyto 1Online s farmářkou z farmy Agrofyto 1Online s farmářkou z farmy Agrofyto 1Online s farmářkou z farmy Agrofyto 1Online s farmářkou z farmy Agrofyto 1