Odpolední brigáda s rodiči na školkové zahradě u Motýlků

Ve čtvrtek 13.10. se v naší mateřské školce konala odpolední brigáda s rodiči. S dětmi jsme si vymyslely úkoly, které je důležité na zahradě udělat a pustili jsme se i s maminkami a tatínky do práce. Čekala na rodiče i na nás práce s bruskou a šmirgl papírem – brousili jsme vyrobený paletový nábytek (kuchyňka a ponk) a následně jsme je natřeli krásnými barvami. Dále jsme si vymysleli hmatový chodníček, takže na tatínky čekaly výkopové práce. A protože máme moc šikovné tatínky a maminky, dostaly skvělý nápad - udělat hmatový chodníček ve tvaru panáka. Ten se ale povedl. Po práci na nás čekala odměna ve formě dýňové polévky a mrkvičkového dortu.   A teď už si společně jen užít krásně zvelebenou školkovou zahradu.