Odpoledne na školní zahradě s klaunem Bumbácem

Ve čtvrtek 20. 6. 2019 proběhlo u nás ve školce velmi milé odpoledne s rodiči na školní zahradě. Naší školku navštívil klaun Bumbác, který děti a rodiče provedl celým odpoledním programem. Soutěžilo se na stanovištích, předávaly se šerpy, diplomy, zpívaly se veselé písničky a celkově vše probíhalo ve velmi milé atmosféře. Paní kuchařka připravila zdravé občerstvení a rodiče také přinesli něco „dobrého na zub“ pro všechny zúčastněné. Nezapomnělo se ani na školní zelinářskou zahrádku a rodiče ochotně přiložili ruce k dílu. Loučení se školkou proběhlo ve veselém duchu, a teď se již všichni můžeme těšit na prázdniny.