Ochutnávka svačinek a logo

Dne 19. 3. 2024 proběhla v naší MŠ přednáška pro rodiče na téma „Logopedická prevence v MŠ“ s malým pohoštěním pro rodiče. Na pohoštění  se podílely děti naší školky. Připravily několik druhů zdravých pomazánek (mrkvová, pažitková a z medvědího česneku), ty se pak podávaly s pečivem.

Děti míchaly, krájely, dochucovaly a mazaly pomazánky na celozrnné rohlíky a vyrobily tak několik druhů jednohubek.

Logopedická přednáška spojená s degustací měla u rodičů velký úspěch, rodiče ocenili kvalitní a poučnou přednášku pod vedením Mgr. Elišky Opatřilové, ale také milé posezení u prostřeného stolu, které rodičům připravily jejich děti.