Ochutnáváme všemi smysly

V rámci tématu týdne Lidské smyly si děti z Berušek udělaly ochutnávku ovoce a zeleniny. Nejprve si děti ovoce i zeleninu řádně umyly a poté si ji zkusily sami nakrájet na menší kousky, aby mohl každý ochutnat. Mezi nejchutnější kousky patřily nektarinky, broskve, ananas, mango, jahody, hrušky, jablka, banán, mrkev, žlutý meloun a spoustu dalších.

Děkujeme tak rodičům, kteří nám tuto spoustu ovoce a zeleniny donesli.

Při této příležitosti jsme také vyzkoušeli náš nový odšťavňovač. Nejprve paní učitelka poučila děti o bezpečnosti při zacházení s odšťavňovačem a poté se mohli pustit do společné práce. Vznikla nám pestrá vitamínová šťáva, která všem posílila imunitu.

Ochutnáváme všemi smysly 1Ochutnáváme všemi smysly 1Ochutnáváme všemi smysly 1Ochutnáváme všemi smysly 1Ochutnáváme všemi smysly 1Ochutnáváme všemi smysly 1