OCENĚNÍ ÚSTECKÉHO KRAJE

28. 8. 2023

Onehdy se naše obec přihlásila do VESNICE ROKU 2023, kde jsme měli tu čest představit komisi Ústeckého kraje naší školku, vizi naší školky a zaměření naší školky. Samozřejmě nejdůležitější složkou našeho myšlení je prožitkové učení a skutečně zdravá škola. Na komisi čekalo občerstvení v podobě domácího pečiva atd. a drobný dárek v podobě domácích sirupů. Natolik paní ředitelka zaujala svou řečí i postoji přítomnou komisi, že nás nečekaně obdarovala diplomem za INOVATIVNÍ PŘÍSTUP V RÁMCI PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ. Zřejmě stačí dělat svoji práci svým srdcem. Moc děkujeme paní starostce za osobní předání.