Obohacujeme si svačinku
Naše školka dnešním dnem odstartovala letní provoz. Venku jsem téměř nonstop i ve smyslu svačin. Dnešní svačinku si děti obohatily o naše vlastní ovoce a bylinky. Každý si do jogurtu dal, jen to co má rád. Lesní jahůdky, maliny, rybíz, jahody nebo mátu či meduňku.



















