Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci

4. 4. 2018
Mateřská škola "Beruška"

Denní stacionář je určen seniorům a osobám s jiným zdravotním postižením od 50 let věku, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního stavu a o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí. 

  Tímto jsme chtěli udělat pěkný a aktivní den pro ty, kteří se cítí osamělí nebo nejistí z důvodu ubývání  fyzických i mentálních schopností. Toto dopoledne bylo nejenom pro nás, ale i pro děti přínosem a pohodová atmosféra okouzlila všechny zúčastněné.

  Naše MŠ Beruška bude i nadále se stacionářem spolupracovat např. při velikonočním zpíváním a dalších domluvených aktivitách.

Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1Občerstvení pro stacionář U Antonína v Liberci 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací